Tayyare Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda öğrenciler, yıl boyunca aldıkları eğitimleri sahneye taşıdı. İlk olarak Semih Ersoy yönetimindeki Türk Halk Müziği Çocuk Korosu sahne alırken, konserin ikinci bölümünde Şef Hamit Gazigil eşliğinde THM Bölümü Öğrenci Korosu ve sazları performanslarını sergiledi. Gecenin sonunda keyifli bir türkü ziyafeti yaşatan öğrenciler, salonu dolduran seyircilerden büyük alkış topladı.