Sokak Sanatçıları Başvuru Formu

0
1880

Bursa Büyükşehir Belediyesi, sokak müzisyenlerine destek olmak ve vatandaşları kaliteli müzikle buluşturmak amacıyla sokak müzisyenlerine yer tahsis ediyor.

Geçimini sokak müzisyenliği ile sağlayan, kentin farklı cadde ve sokaklarında sağlıksız ortamlarda sanatlarını icra ederken zaman zaman bölge esnafından da tepki alan sokak müzisyenleri, Büyükşehir Belediyesi’nin, “Bursa’nın Her Sokağı Ayrı bir şarkı” projesiyle sanatlarını daha sağlıklı ortamlarda icra edebilecek.

Bir taraftan sokak müzisyenlerini desteklerken diğer taraftan gürültü kirliliğinin önüne geçerek Bursalıları kaliteli müzikle buluşturacak olan proje kapsamında Orkestra ve Zabıta Şube Müdürlüğü işbirliğinde sokak müzisyenlerine müzik yapma izni verilecek.

Bu belgeleri alan sokak müzisyenleri belirlenen noktalarda sanatlarını icra edebilecek. Müzik yapma izin belgesi almak isteyen sokak müzisyenlerinin ……………. tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

Başvurusunu yapan müzisyenlerin Orkestra Şube Müdürlüğü Merinos AKKM B Blokta yapılacak olan ” Dinleme & Değerlendirme” Kuruluna katılmaları gerekmektedir.

Sokak müzisyenleri konuyla ilgili detaylı bilgiyi 0224 716 36 00 numaralı telefondan alabilirler.

Not: Başvurular yeterli sayıya ulaşınca bursaorkestra sosyal medya hesaplarımızdan dinleme & değerlendirme duyurusu yapılacaktır.

 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLA