ORKESTRA’DAN 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

0
822

‘23 Nisan Çocuk Şenliği’, Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası’nın küçük sanatçılarının başarılı performansına sahne oldu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü, ‘23 Nisan Çocuk Şenliği’ temalı konserinde küçük sanatçıların başarılı performansına sahne oldu.

‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü’nün organize ettiği ‘23 Nisan Çocuk Şenliği’ temalı konseri, Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Osmangazi Salonu’nda gerçekleştirildi. Orkestranın küçük sanatçılarının ustaları kıskandıracak güzellikteki sahne performansları, izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Çocukların yeteneklerini sergiledikleri konseri, sanatseverler ilgiyle izledi. Çocukların halk dansları gösterileri ise etkinliğe ayrı bir renk kattı. Minik yeteneklerin sahne heyecanı ve coşkusuna aileleri de ortak oldu. Sanatseverler miniklerin başarılı performansını alkışlarıyla ödüllendirdi. Konserin sonunda Büyükşehir Belediyesi adına Başkanvekili Abdullah Karadağ ile Orkestra Şube Müdürü Turgay Mercan, çocukları tebrik etti. Etkinliğe 15 okuldan 400 öğrenci ve aileleri katıldı.