NİDA ATEŞ İLE TÜRKÜLERE YOLCULUK

0
1174

<iframe src=”http://www.bursa.bel.tr/video_paylas.php?id=15843”  width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Bursa Büyükşehir Belediye Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Halk Müziği Bölümü, muhteşem bir konserle sanatseverleri selamladı. – Türk Halk Müziği’nin ünlü ismi Nida Ateş, en güzel türkülerini Bursalılar için seslendirdi.

Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Halk Müziği Bölümü’nün muhteşem konserinde konuk olarak sahneye çıkan ünlü sanatçı Nida Ateş, türküleriyle hayranlarını mest etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Halk Müziği Bölümü’nün Ocak ayı konseri, Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Nilüfer Göl’ün şefliğinde gerçekleştirilen konserde, usta sanatçı Nida Ateş, konuk olarak sahneye çıktı. Ateş, en sevilen türkülerini Bursalılar için seslendirerek hayranlarının gönlünü fethetti. Muhteşem konserde, Türkiye’nin dört bir yanından türküler Bursalı müzikseverler için seslendirildi. Büyükşehir Belediyesi’nin Türk Halk Müziği Bölümü İcra Heyeti’nin türkülerine, halk oyunları gösterileri de renk kattı. Konserin sonunda Muhsin Özlükurt, sanatçıları çiçek vererek tebrik etti.