NALAN ALTINÖRS’TEN ROMANTİK ŞARKILAR

0
949

ALTINÖRS’TEN ROMANTİK ŞARKILAR – TÜRK SANAT MÜZİĞİ’NİN GÜÇLÜ SESİ NALÂN ALTINÖRS, BURSALI SEVENLERİNE TADINA DOYULMAZ BİR MÜZİK ZİYAFETİ ÇEKTİ. – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ORKESTRASI TÜRK SANAT MÜZİĞİ İCRA HEYETİ’NİN ‘ROMANTİK DÖNEM BESTEKÂRLARI’ KONSERİ, SANATSEVERLERDEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Sanat Müziği İcra Heyeti, ‘Romantik Dönem Bestekârları’ temalı Ocak ayı konserinde, usta sanatçı Nalân Altınörs’ü ağırladı.

Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konser, sanatseverlerden büyük ilgi gördü. Salih Berkmen’in şefliğinde sahneye çıkan koro, sevilen şarkılarıyla dinleyicilerine müzik ziyafeti çekti. ‘Romantik Dönem Bestekârlarının Eserleri’ temasıyla gerçekleştirilen konserde, Türk Sanat Müziği’nin usta sesi Nalân Altınörs konuk sanatçı olarak sevenleriyle bir araya geldi. Altınörs, güçlü yorumu ve seslendirdiği şarkılarla hayranlarının gönlünü fethetti. Altınörs’e şarkılarında sevenleri de eşlik etti. Sevilen sanatçı, Bursa’da konser vermenin kendisini çok mutlu ettiğini ve heyecanlandırdığını söyledi. Keyifli konserin sonunda Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Atilla Ödünç ile Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Enver Karakoç, sanatçıları çiçek vererek tebrik etti