“KUTLU DOĞUM” ÖZEL KONSERİ

0
633

Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği İcra Heyeti, ‘Kutlu Doğum Özel Konseri’ ile sanatseverlere duygusal anlar yaşattı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği İcra Heyeti, ‘Kutlu Doğum’a özel konserinde ünlü mevlidhan İsmail Coşar’ı ağırladı.

Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Türk Sanat Müziği İcra Heyeti, ‘Kutlu Doğum Özel Konseri’ ile Bursa’da duygusal anlara imza attı. Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Orhangazi Salonu’nda gerçekleştirilen konsere, vatandaşların ilgisi yoğundu. Sanatçı Fahri Dibekoğlu’nun şefliğinde sahneye çıkan ses ve saz sanatçıları, özel programla dinleyicileri mest etti. Konsere konuk olarak katılan ünlü mevlidhan İsmail Coşar ise Bursa’da gönülleri fethetti. Muhteşem gecede, dinleyicilerini kendisine hayran bırakan Coşar’a Bursalılar alkışlarıyla teşekkür etti. Programın sonunda Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürü Dr. Turgay Mercan ile Muhsin Özlükurt, Coşar ve Dibekoğlu’nu çiçek vererek tebrik etti.<iframe src=”http://www.bursa.bel.tr/video_paylas.php?id=16608”  width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>