EN GÜZEL ŞARKILAR BURSALILAR İÇİN

0
492

Bursa  Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Türk Sanat Müziği Bölümü’nün konserinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Güzin Değişmez, en güzel şarkılarını sevenleri için seslendirdi.

Bursa  Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü’nün Nisan ayı konseri, Bursalı sanatseverlere müzik ziyafeti sundu.

Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen gecede, Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü İcra Heyeti, Salih Berkmen’in şefliğinde konser verdi. Keyifli konserde konuk solist olarak da usta sanatçı Güzin Değişmez sahneye çıktı. En sevilen eserlerin seslendirildiği gecede sanatçılar, Bursalı sanatseverlerin gönüllerini fethetti. Değişmez de muhteşem yorumuyla konsere damgasını vurdu. Türk Sanat Müziği sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği konserin sonunda, Muhsin Özlükurt ve Orkestra Şube MüdürüDr. Turgay Mercan, Berkmen ve Değişmez’e özel konserden dolayı çiçek vererek teşekkür etti. Sanatseverler de sanatçılara teşekkürlerini alkışlarıyla gösterdi.