AYŞE EKİZ İLE MÜZİK ZİYAFETİ

0
805

AYŞE EKİZ İLE MÜZİK ZİYAFETİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ORKESTRASI TÜRK SANAT MÜZİĞİ İCRA HEYETİ, ARALIK AYI KONSERİNDE USTA SANATÇI AYŞE EKİZ’İ AĞIRLADI.

BURSA – Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Sanat Müziği İcra Heyeti, Bursalılara müzik ziyafeti sunulan konserlerinde sevilen sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. Usta sanatçı Ayşe Ekiz, koronun bu ayki konserinde konuk olarak sahneye çıktı.

Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Sanat Müziği İcra Heyeti’nin konseri Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İki bölümden oluşan konserde Salih Berkmen’in şefliğinde sahneye çıkan koro, ilk bölümde Bursa doğumlu, Türk Müziği’nin önemli isimlerinden biri olan Bimen Şen’in eserlerini seslendirdi. Konserin ikinci bölümünde ise usta sanatçı Ayşe Ekiz sevenleriyle bir araya geldi. Ekiz, Bursa’da sanatseverlere tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Programda, Büyükşehir Belediyesi Kültür Şube Müdürü Nur Çakır ve Muhsin Özlükurt, sanatçıları çiçek vererek tebrik etti. Keyifli anların yaşandığı konserin sonunda müzikseverler de sanatçıları alkışlarla uğurladı.

://www.bursa.bel.tr/dosyalar/haber_video/12058-ayse-ekiz-ile-muzik-ziyafeti-5907.flv&autostart=true” />