Aykut KUŞKAYA gönülleri fethetti

0
1289

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası, ‘Gönüller Yapmaya Geldik’ temalı konserinde, müziğin güçlü sesi usta sanatçı Aykut Kuşkaya’yı ağırladı.

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Dairesi Başkanlığı Orkestra Şube Müdürlüğü, sanatseverlere muhteşem bir konser yaşattı. Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde sahneye çıkan usta sanatçı Aykut Kuşkaya, birbirinden güzel eserlerin yer aldığı repertuarını sevenleri için seslendirdi.

Sözleri Yunus Emre’ye, bestesi kendisine ait olan ‘Gönüller Yapmaya Geldim’ parçasıyla yüreklere dokunan Kuşkaya’ya dinleyicileri de eşlik etti. Konserinde ‘Yeni Bir Şarkı’, ‘Kendim Ettim Kendim Buldum’, ‘Sessiz Gemi’ ve ‘Allah Sorar’ gibi parçaları da söyleyerek eşsiz bir müzik ziyafetine imza atan Kuşkaya’nın konseri, Bursalı sanatseverlerin alkışlarıyla sona erdi.

Keyifli konseri ilgiyle izleyen Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Bayhan ile Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürü Turgay Mercan, usta sanatçıyı tebrik etti. Bayhan, Kuşkaya’nın söylediği eserlerle Bursa’da gönülleri fethettiğini dile getirdi. Kuşkaya da Bursa’da konser vermenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

 

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI