SINIFTAN SAHNEYE MUHTEŞEM PERFORMANS

Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Halk Müziği Bölümü, 4. Sınıf Öğrencilerinin dinletisi renkli anlara sahne oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Halk Müziği Bölümü 4. Sınıf öğrencilerinin “Sınıftan Sahneye” etkinliği bölümdeki Muzaffer Sarısözen İcra salonunda gerçekleştirildi. Sınıf öğretmeni Alim Hüseyinoğlu’nun derslerde öğretilen eserlerden oluşturduğu etkinlik bölüm öğrencileri ve dinlemeye gelen konuklar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. Bu yıl mezun olacak öğrenciler Kütahya’nın Pınarları türküsünün hikayesini canlandırdılar. Muzaffer Sarısözen ve Nida Tüfekçi eserlerini seslendiren öğrencilerin başarılı sunumları bölüm öğretmenleri tarafından da tam not aldı. Koro, solo ve saz ekibi öğrencilerden oluşan etkinliğe, bölüm saz sanatçılarından mey de Ozan Olgun ve ritimde Alperen Kırhan destek verdiler.
Etkinlik sonunda Türk Halk Müziği Bölüm Başkanı, Züleyha SAVAŞ, öğrencilerin başarılarını kutlayarak Sınıf öğretmeni Alim Hüseyinoğlu’na çiçek vererek teşekkür etti.


Facebook
Twitter
YouTube
Instagram