HUZUREVİ KERMESİNDE DOYUMSUZ KONSER

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde bu yıl 18.’si düzenlenen ‘Kermes ve Yiyecek Şenliği’, renkli görüntülere imza atarken, huzurevi sakinleri de moral depoladı.
Kaplıkaya’daki Büyükşehir Belediyesi Huzurevi bahçesinde yapılan kermese, Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerin çalışanları, ilçe belediyeleri, engelli dernekleri ve hemşehri derneklerinden yoğun katılım sağlandı. Mefruşattan yiyeceklere ve süs eşyalarına kadar çok sayıda ürünün uygun ücretlerle vatandaşla buluştuğu kermeste, el emeği göz nuru eserler büyük ilgi gördü.
Bursa Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdülkadir Karlık, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar ve Genel Sekreter Yardımcısı Neşet Çakmaklı da bu günde huzurevi sakinlerini yalnız bırakmadı. Yaşlılara karanfil dağıtan Genel Sekreter Seyfettin Avşar ve Başkanvekili Abdulkadir Karlık onlarla sohbet edip, sorunlarınıdinledi.
Huzurevi sakinlerinin günlerini huzur ve keyif içinde geçirmeleri için Büyükşehir Belediyesi olarak ellerinden her şeyi yaptıkları belirten Genel Sekreter Avşar, huzurevinde yaşayan herkesin rahatını ve huzurunu çok önemsediklerini, düzenlenen kermesin de kentin tüm dinamiklerini huzurevi yararına bir araya getirdiğini kaydetti.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü ses ve saz sanatçılarının verdiği konser büyük beğeni topladı. Birbirinden güzel şarkılarının seslendirildiği konserde solist Serkan Gencer’in söylediği nostaljik sanat müziği eserleri izleyenlere duygusal anlarda yaşattı.


Facebook
Twitter
YouTube
Instagram